Návrat k prírode- bylinky

Návrat k prírode- bylinky

V súčasnej dobe považujeme bylinky a ich všeobecné využitie za zdravý trend nielen v stravovaní, ale aj v kozmetike. Čoraz častejšie sa stretávame s pojmami fytofarmácia, fytoterapia. Čo tieto pojmy vlastne znamenajú? Návrat k prírode, k receptom našich starých mám.... učenie sa o liečivých účinkoch niektorých byliniek, kríkov, stromov, rias.

Kozmetický rad DERMOBIO ORGANIC obsahuje 99% zložiek prírodného pôvodu. Používame výhradne rastlinné výťažky z ekologického poľnohospodárstva pochádzajúce buď zo Stredozemného mora, alebo pestované ekologickým spôsobom na BIO farmách. Hlavou zásadou pestovania a zberu byliniek použitých v kozmetike DERMOBIO je, že musia byť ekologicky nezávadné, nie sú pestované v blízkosti diaľnic, železníc, prašných ciest, predovšetkým však  sú pestované bez použitia hnojív a akýchkoľvek chemikálií.

Výrobky kozmetického radu DERMOBIO ORGANIC  - BOHATSTVO PRÍRODY obsahujú  nasledujúce prírodné zložky:

zelený čaj, arganový olej, včelí vosk,  hamamel, bambucké maslo, arniku, nevädzu, škrupiny orechov Karité, nechtík, prasličku, výťažky z ruže, ženšen, mentol, vilín, ryžovú múku, Osilift, Antarticine.

Viac o ich účinkoch na pleť uvedieme v najbližších blogoch.

  • 14.09.2015 00:00
  • Návrat k prírode- bylinky
Bio nature product
Paraben free
Not tested on animals
© 2015 DERMOBIO.sk Všetky práva vyhradené. Created by: cta.sk