PREČO DERMOBIO

 

Vďaka našej dlhoročnej pôsobnosti v oblasti dermatológie sme dostali možnosť predstaviť vám novinku na slovenskom trhu – francúzsku kozmetiku DERMOBIO.

 

Zakladateľom značky je Dr. Alain Dogliani, rodák zo stredomorskej oblasti, ktorý sa narodil v Marseille vo Francúzsku. Tu vyštudoval a získal diplomy v odboroch dermo-farmácie a fyto-farmácie. Je členom francúzskej spoločnosti estetickej medicíny. Založil jednu z najväčších kozmetických spoločností, ktorá využíva pri výrobe svojich produktov účinné látky z morského prostredia. Je priekopníkom thalassoterapie. Kozmetické výrobky značky DERMOBIO,  ktoré  boli založené na základe inovatívneho využitia morských a rastlinných účinných látok, boli ocenené nielen vo Francúzsku, ale aj v zahraničí.

 

Alan Dogliani o výrobe kozmetiky DERMOBIO:

,,Pred 30. rokmi, kedy som vytvoril prvý kozmetický krém ochraňujúci pokožku tváre, som mal naozaj veľmi málo ingrediencií potrebných na výrobu kozmetických výrobkov. Avšak všetky z nich boli prírodné. Postupom času sa však  starostlivosť o pleť stala predmetom priemyselnej výroby a predovšetkým  zaujímavým obchodným artiklom. Dôsledkom zvyšovania ziskov boli prírodné zložky postupne nahrádzané syntetickými. Nie však v mojej kozmetike!  Preto som veľmi rád, že Vám  môžem  ponúknuť a odporučiť kozmetiku na báze čisto  prírodných  a ekologických surovín.  

 

Výrobky z rady  DERMOBIO

-obsahujú výhradne prírodné zdroje bez použitia akýchkoľvek konzervačných prísad
-ponúkajú širokú škálu prírodných produktov pre zdravý vzhľad pokožky
-všetky suroviny použité pri výrobe pochádzajú zo Stredozemného mora, alebo sú pestované ekologickým spôsobom na BIO farmách
-sú vyrobené s  maximálnym využitím prírodných účinných látok
-rešpektujú prírodu a životné prostredie
-neobsahujú paraben
-nie sú testované na zvieratách

 

Kozmetika DERMOBIO je  kombináciou morských a organických aktívnych látok. Podľa jej zloženia delíme výrobky na rady:

 

DERMOBIO CLASSIC – Dary mora

skladá sa nielen z účinných látok rastlinného pôvodu, ale aj z výťažkov z morských rias Fucus a Laminaria, z morských  stopových prvkov či z morského kolagénu. Práve kolagén  vo vysokej koncentrácii obsahuje naše sérum. Významnou zložkou je čistý vitamín C, ktorý pomáha k omladeniu pokožky. Dôležité sú aj výťažky z kofeínu, prasličky a cyprusu, ktoré významne prispievajú k starostlivosti o telo.

 

DERMOBIO ORGANIC – Bohatstvo prírody

skladá sa z 99% zložiek z prírodného pôvodu. Použité sú výhradne rastlinné výťažky z ekologického poľnohospodárstva, ako sú zelený čaj, vilín, arganový olej, ženšen, bambucké maslo, nevädza, včelí vosk, ryžová múka

 

V ponuke máme aj PLEŤOVÉ MASKY, ktoré sú určené na starostlivosť o všetky typy pokožky. Vďaka prírodným zložkám sú vyvinuté na dosiahnutie čo najlepších výsledkov. Vďaka prírodným zložkám ako sú napríklad Tea Tree olej, vŕbové listy, morské bahno, kúsky pomaranča, olej z hroznových jadierok, bambucké maslo, glycerín, arganový olej, brusnicové semienka ale aj  škrupiny kakaových bôbov, dodajú pokožke zdravý a svieži vzhľad.

 

 

Bio nature product
Paraben free
Not tested on animals
© 2015 DERMOBIO.sk Všetky práva vyhradené. Created by: cta.sk